مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان کرمان گفت:

فتنه‌گران سال ۸۸ اصل ولایت فقیه را هدف گرفته بودند.

 

 

 

 

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از کرمان، حجت‌الاسلام حمید انصاریان صبح امروز در همایش پیاده‌روی دانشجویان، کارکنان و استادان دانشگاه آزاد اسلامیواحد کرمان که با دعوت بسیج کارکنان صورت پذیرفت، اظهار کرد: بنا به فرموده امام علی (ع) تنها چیزی که دین را در طول تاریخ سربلند نگه می‌دارد، داشتن بصیرت در دینداری است.

وی اضافه کرد: فتنه سال ۸۸ توسط دشمن طراحی شد تا حق و باطل با هم مخلوط شود و مردم نتوانند به‌درستی حق را تشخیص دهند.

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان کرمان با اشاره به اینکه اوج فتنه‌گری در سال ۸۸ حمله به حسینیه‌ها و مساجد بود، عنوان کرد: این موضوعات باعث شد  بصیرت مردم بیشتر شود. در حوادث عاشورای سال ۸۸ ملت ایران متوجه شدند اصلاً بحث انتخابات مطرح نیست و اغتشاشگران درصدد از بین بردن نظام مقدس جمهوری اسلامی بودند.

انصاریان با بیان اینکه فتنه‌گران اصل ولایت فقیه را مورد هجوم قرار داده بودند، مطرح کرد: بعد از این حوادث، چشم ملت ایران باز شد و طراحی‌های دشمنان داخلی و خارجی را مشاهده کردند و متوجه شدند اساس فتنه بر به بحران کشیدن کشور بود.

وی ادامه داد: سیل خروشان و بی‌سابقه امت در حماسه ۹ دی در دفاع از مقدسات اسلام و انقلاب بی‌سابقه بود و محققان باید سال‌ها در مورد این حماسه مردمی تحقیق و بررسی کنند تا آیندگان از دلایل خلق آن باخبر باشند.

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان کرمان تأکید کرد: یکی از مهم‌ترین مسائلی که انقلاب، نظام و کشور را حفظ کرده است، اعتقاد مردم به سیدالشهدا و اهل بیت(ع) است و هجمه قرار گرفتن مقدسات مردم و مقام معظم رهبری در روز عاشورا، سبب خشم انقلابی مردم شد.

استاد اخلاق دانشگاه آزاد اسلامی تصریح کرد: برخی از خواص و نخبگان ما در این امتحان مردود شدند و در آزمایش فتنه فقط به نظاره‌گری مشغول بودند و نتوانستند مواضع صریحی را اتخاذ کنند.

وی با اشاره به خروج نیروهای آمریکایی از سوریه تصریح کرد: دشمنان و به‌خصوص آمریکا در حالی به سمت افول و نابودی پیش می‌روند که در مراحل مختلف، طراحی‌هایی را برای نابودی کشور انجام داده بودند که در همه آنها شکست خوردند.

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان کرمان افزود: مردم با تمام وجود پای انقلاب اسلامی ایستاده‌اند و اگر نخبگان و مسئولان خودشان را با انقلاب و مردم هماهنگ نکنند محکوم می‌شوند.

انصاریان یادآور شد: در سال‌های اخیر شاهد پیروزی مستضعفین عالم بر مستکبرین هستیم و این نشان از قدرت فرامنطقه‌ای انقلاب اسلامی است.

وی با اشاره به صحبت‌های حاج قاسم سلیمانی پیرامون قدرت برتر سپاه پاسداران نسبت به دشمنان متذکر شد: خروج نیروهای آمریکایی و نابودی گروهک تروریستی داعش نشان از قدرت نیروهای انقلابی است که تمام جهان به آن واقف هستند.

در پایان این مراسم شرکت‌کنندگان با حضور در گلزار شهدای گمنام دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمان با آرمان‌های شهدا و امام خمینی(ره) تجدید میثاق کردند و به تعدادی از شرکت‌کنندگان جوایز ارزنده و فرهنگی اهدا شد.

0 پاسخ ها

یک جواب دهید

پیشنهاد, مشکل یا سوالی دارید؟
احساس رایگان برای کمک!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *