آیین نامه ازدواج دانشجویی

ثبت نام بیست و دومین دوره ازدواج دانشجوئی از روز دوشنبه مورخ ۲۸ آبان ماه و از طریق سامانه ezdevaj.nahad.ir آغاز شده است.
۱) تبلیغات گسترده در محیط دانشگاه و خوابگاه های دانشجوئی شامل نصب بنر، پوستر. (فایل تبلیغات مربوط به ازدواج دانشجوئی سال ۹۷ به پیوست، ارسال می گردد. پس از ثبت اطلاعات توسط دانشجویان متأهل و تأیید اطلاعات توسط دفتر نهاد، لازم است دانشجویان ضمن مراجعه به سامانه و شرکت در آزمون مجازی و کسب نمره بالای ۱۴، نسبت به انتخاب کاروان ها اقدام نمایند.
۲) زوجینی که سال گذشته در سامانه ازدواج ثبت نموده و موفق به انتخاب کاروان نشده اند، مشخصات آنها (شامل نام و نام خانوادگی زوجین، کد ملی زوجین، شماره همراه زوجین) طی یک نامه به این دفتر ارسال گردد تا مقدمات اعزام ایشان در سال جاری مهیا گردد.
۳) زوجینی که سال گذشته موفق به ثبت نام نشده اند و تاریخ عقد آنها نیمه اول سال ۹۶ می باشد، با درج تاریخ عقد ۱/۷/۹۶ در سامانه ثبت نام نمایند.
۴) درخواست می گردد دفاتر نهاد در دانشگاه های آزاد اسلامی استان، پیام نور استان، علوم پزشکی رفسنجان، صنعتی سیرجان، مجتمع آموزش عالی بم و دانشگاه جیرفت که قبلاً بعنوان رابطین ازدواج دانشجوئی انتخاب شده اند، ضمن اعلام آدرس و شماره تماس دفتر خود به واحدها و دانشگاه های تحت مدیریت ازدواج دانشجوئی خود، نسبت به اعلام موارد یاد شده، اقدام و مدارک مربوط به ازدواج زوجین این دانشگاه ها را دریافت و در سامانه تأیید نمایند. ضمن اینکه تأکید می گردد رؤسای دانشگاه ها و واحد ها را مخاطب مکاتبات خود قرار داده تا اهمیت و پیگیری موارد یاد شده مورد توجه بیشتر قرار گیرد. با توجه به تأکید مکرر ستاد ازدواج دانشجوئی کشور، توصیه می گردد همه ی واحد های یک مجموعه دانشگاهی و یا دانشگاه های هر شهرستان از بین تاریخ های مربوط به اعزام کاروان های زوجین به مشهد مقدس که به پیوست می باشد، یک تاریخ را برای اعزام بصورت کاروانی انتخاب و دانشجویان را نسبت به انتخاب آن تاریخ در سامانه مطلع نمایند. پرداخت حداقل بخشی از هزینه های اعزام توسط دانشگاه می تواند عامل مهمی در جهت ترغیب زوجین برای حضور در کاروان اعلام شده باشد.

0 پاسخ ها

یک جواب دهید

پیشنهاد, مشکل یا سوالی دارید؟
احساس رایگان برای کمک!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *